Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Jo vetëm Cristiano Ronaldon, klubi arab dëshiron të rrëmbejë edhe yllin e Chelsea-t

Jo vetëm Cristiano Ronaldon, klubi arab dëshiron të

Përveç Cristiano Ronaldos, për të cilin gjërat po ecin mirë, klubi Al Nassr është shumë i interesuar për situatën e N’Golo Kante, i cili do të jetë i lirë në fund të sezonit aktual me Chelsean.

Kante mungon që prej 14 gushtit. Mesfushorit 31-vjeçar i vjen fundi i kontratës qershorin e ardhshëm. Prandaj ai do të jetë i lirë të diskutojë dhe të angazhohet me klubin e zgjedhur nga janari, për sezonin e ardhshëm.

FC Barcelona është shpallur mes kërkuesve, por kufizimet financiare nuk funksionojnë në favor të klubit katalanas.

Sipas informacioneve të FootMercato pranë bordit të Al Nassr, edhe klubi saudit, për të cilin dëgjoni shumë për momentin, është gjithashtu shumë i interesuar për të rekrutuar francezin si futbollist i lirë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore