Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ishte me pushime në Ibiza/ E pëson keq futbollisti i Bundesligës, 18-vjeçarja e akuzon për përdhunim

Ishte me pushime në Ibiza/ E pëson keq futbollisti i Bundesligës,

Një lojtar i Bundesligës është arrestuar nga policia në Ibiza me dyshimin se ka përdhunuar një adoleshente spanjolle.

Futbollisti, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, u ndalua së bashku me një koleg tjetër po ashtu gjerman pasi 18-vjeçarja u tha detektivëve se ishte sulmuar seksualisht në një vilë në komunën e San Jose.

18-vjeçarja është shtruar tashmë në spital dhe po i nënshtrohet ekzaminimeve për të kuptuar nëse akuzat e saj janë të vërteta. Futbollisti dhe personi i dytë i arrestuar për përdhunimin e dyshuar janë lënë në burg në pritje të një hetimi në vazhdim.

Dyshja dolën para një gjyqtari në Ibiza Town në një seancë gjyqësore të mbyllur, siç është normale në Spanjë ku vetëm gjyqet zhvillohen në publik. Ata u morën në pyetje nga policia përpara se të dërgoheshin në gjykatë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore