Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Isha i shkatërruar prej.."/ Adriano: Një natë pagova 13 mijë euro për 18 pros*ituta

"Isha i shkatërruar prej.."/ Adriano: Një natë pagova

Adriano është një hero kulti për shumë njerëz, pas golave ??të tij me Interin dhe Brazilin .

Pasi shpërtheu në skenë në moshën 18-vjeçare, shumë e kishin sugjeruar që ai të bëhej pasardhësi afatgjatë i Ronaldos. Adriano e përfundoi turneun si fitues i Këpucës së Artë pasi shënoi shtatë gola, ndërsa fitoi gjithashtu katër tituj të Serie A me Interin e Milanit.

Dikur i quajtur "Perandori", sulmuesi formoi një kuartet vdekjeprurës në Selecao me Ronaldon, Ronaldinhon dhe Kaka në Kupën e Botës 2006, edhe pse ata u eliminuan nga Franca në çerekfinale.

Ish-ylli i Brazilit, Adriano, dikur shpenzoi 13,000 euro për 18 prostituta për t'u përballur me zhgënjimin e një transferimi të dështuar. Në vitin 2015 në moshën 33-vjeçare dhe pa një klub pas një periudhe të shkurtër të dështuar me Atletico Paranaense, ish-ylli i Interit ishte në kërkim të një ekipi të ri.

Le Havre i kishte bërë atij një ofertë dhe ai ishte gati të nënshkruante për skuadrën franceze, por marrëveshja dështoi në minutën e fundit. Një blerje e mundshme nga klubi ishte rrëzuar dhe oferta e guximshme e kontratës u hoq nga tavolina, duke e lënë Adrianon të shkatërruar.

Dhe ai e ngushëlloi veten në mënyrën më të mirë që mund të mendonte duke shpenzuar 13,000 paund për 18 prostituta në një bordello , raportoi Extra.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore