Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ish-futbollisti përfshihet në aksidentin e frikshëm/ Shkatërron makinën me vlerë 130 mijë sterlina

Ish-futbollisti përfshihet në aksidentin e frikshëm/

Ish-futbollisti i Anglisë, Andry Carroll është përfshirë në një aksident të rëndë mbrëmjen e djeshme.

Automjeti i tij, Mercedes GLS SUV, me vlerë  130 mijë sterlina u përplas me një Ford Fiesta, duke shkaktuar dëme të mëdha për automjetet por fatmirësisht jo për dy drejtuesit.

Ish-futbollisti përfshihet në aksidentin e frikshëm/

Dëshmitarët treguan se ish-sulmuesi i Liverpul, Newcastle dhe West Ham dukej “i trullosur dhe i tronditur” kur doli nga makina. Lojtari më pas shkoi me shpejtësi për të kontrolluar gjendjen e tre personave që ndodheshin në Fordin e kuq.

Si futbollisti, ashtu dhe drejtuesja e mjetit tjetër iu nënshtruan testit të alkoolit dhe lëndëve narkotike por rezultuan të pastër, ndërkohë çështja u zgjidh me marrëveshje, dhe askush nuk përfundoi në pranga.

Ish-futbollisti përfshihet në aksidentin e frikshëm/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore