Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ish-futbollisti i Premier League: Të gjitha modelet ishin të miat, më e mira në krevat ishte…

Ish-futbollisti i Premier League: Të gjitha modelet ishin të miat,

Tifozët anglezë do ta mbajnë mend Sasa Curtic për magjitë e dhuruara në fushë me fanellat e Bolton, Aston Villa dhe Crystal Palace.

Më pak e njohur ka qenë jeta e tij private, duke filluar nga një lidhje me Naomi Campbell. Ish-mesfushori i datëlindjes 1972 e ka zbuluar për Informer:

“Ishte një tifozë e  Crystal Palace. Ka ardhur për të parë një ndeshje dhe më pas jemi takuar në sallën VIP. Pas disa javësh, ka bërë një festë dhe e kam ftuar”.

“Kemi filluar të shihemi shpejt, por nuk donte të jepej pas takimit të parë. Është një grua e fortë. Më është dashur të pres një muaj. Është fantastike në krevat, por është shumë e çrregullt”.

“Kam neveri për flokët e fermave. Kur i shikoj nëpër apartament, zemërohem. Naomi i linte kudo. Ishte shumë e çrregullt, si të gjitha modelet. Nuk e heqin makijazhin dhe shtrihen në krevat. E neveritshme”.

Curcic ka folur edhe për lidhje të tjera: “Në vitet Nëntëdhjetë, çdo modele ka qenë me mua. Nuk kam paguar për asnjë lidhje, do të preferoja të vrisja veten se sa ta bëja”.

Jam argëtuar me Eva Herzigova dhe kam bërë dashuri në pishinë me Carmen Electra-n për orë të tëra. Ishte më e mira në krevat dhe gruaja më e çmendur që kam takuar”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore