Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ish-e dashura vrau futbollistin e njohur italian? Çfarë u zbulua pas 32 vitesh

Ish-e dashura  vrau  futbollistin e njohur  italian? Çfarë u zbulua

Ish e dashura e futbollistit italian, i cili humbi jetën 32 vite më parë në një aksident rrugor, akuzohet se e ka vrarë atë me paramendim.  

Fillimisht besohej se ishte një vdekje aksidentale, pasi mendohej se futbollisti u përplas me një kamion në Kalabri, shkruan Klix.

32 vjet pas vdekjes së tij, ish e dashura Isabella dhe shoferi i kamionit, Rafel Pisano akuzohen për vrasje

Mediet italiane njoftojnë se ish e dashura e Donato Bergamini do të dalë në gjyq, për të përcaktuar nëse më 18 nëntor 1989 futbollisti Donato Bergamini u vra në aksident rrugor, apo nga ish e dashura.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore