Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ish e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e saj të futbollit dhe po kërkon...(FOTO)

Ish e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e saj

Një modele Playboy, Daniella Chavez, i cili dikur u përfol për një lidhje me Cristiano Ronaldon, ka tërhequr sërish vëmendjen e medias. 

Chavez, e cila ka 13.6 milion ndjekës në Instagram, pushtoi mediat në 2015 duke pretenduar se kishte fjetur me Ronaldon, ndërsa ai ishte ende në një lidhje me Irina Shayk.

Së fundmi, Chavez zbuloi në Twitter se ajo ishte bërë pronare e klubit kilian, Rancagua Sur Sport Club.

Klubi i Divizionit të Tretë A, tani po synojnë sukses të madh sipas Chavez, e cila po kërkon të blejë një lojtar të talentuar.

Sigurisht që nuk bëhet fjalë për Ronaldon.

Ish e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e sajIsh e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e sajIsh e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e sajIsh e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e saj

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore