Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Interi "prek" titullin, mjafton Lukaku dhe ndihma e Juventusit dhe Milanit

Interi "prek" titullin, mjafton Lukaku dhe ndihma e Juventusit dhe

Interi ka hedhur një tjetër hap drejt titulli kampion në Serie A. Një dorë në diferencën e pikëve ia dhanë edhe Juventusi dhe Milani në barazimet nga ndeshjet e tyre.

Antonio Conte ka ndërtuar një skuadër fituese në kampionat dhe sonte  protagonisti ishte Lukaku.

Ka mjaftuar një gol i Lukakut në minutën e 31 të takimit që Inter të marrë 3 pikët e radhës në transfertën e vështirë përballë Bolognas, e cila u mbyll 0:1.

Tashmë që kanë mbetur dhe 9 javë kampionat, Interi kryeson i vetëm me 8 pikë i shkëputur nga Milani i vendit të dytë, kur ka edhe një ndeshje më pak.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore