Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Interi bën goditjen e madhe, Conte mirëpret “dashurinë e vjetër”

Interi bën goditjen e madhe, Conte mirëpret “dashurinë e

Nuk ka më dyshime, Arturo Vidal do të jetë futbollisti i ri i Interit. Mesfushori kilian do të largohet nga skuadra e Barcelonës dhe kjo nuk është më surprizë.

Trajneri Ronald Koeman nuk e kishte të grumbulluar në ndeshjen e djeshme të kontrollit kundër Nastic 3-1. Zikaltrit nga krahu tjetër e presin sot ose nesër për të kryer testet mjekësore.

Marrëveshja mes dy klubeve është arritur ditën e premte dhe mbetet vetëm të zyrtarizohet nga palët e përfshira. Mundo Deportivo dhe Rac1 bënë me dije se Vidali arriti ditën e djeshme në Milano, por mesfushori i hodhi poshtë zërat me një story në Intagramin e tij nga shtëpia në Barcelonë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore