Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Inter dhe Manchester United presin biletën për në çerekfinalet e Europa League

Inter dhe Manchester United presin biletën për në

Interi ka prerë biletën për në çerekfinale të Europa League pasi mundi Getafen 2-0.

Ndeshja në pjesën e parë ishte e zbehtë me pak aksione nga të dyja skuadrat, por në pjesën e dytë, lojtarët e Conte-s treguan se duan të kalojnë në fazën tjetër.

Romelu Lukaku dhe Eriksen ishin autorët e golave, ndërsa ende jashtë forme u pa Lautaro Martinez.

Bastoni me dy asist të jashtëzakonshëm, teksa për spanjollët ëndrra merr fund që kur Molina shpërdoroi nga pika e bardhë e penalltisë mundësinë për të barazuar shifrat dhe më pas pësoi golin e dytë nga danezi i sapofutur.

Në ndeshjen tjetër, Manchester United u stërvit ndaj LASK Linz, duke fituar 2-1 me golat e Lingard dhe Martial. Skuadra e Solskjaer kishte fituar 5-0 ndeshjen e vajtjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore