Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Ik, s'më duhet ndihma jote"/ Ndërhyrja horror e portierit të Everton ndaj Van Dijk (VIDEO)

"Ik, s'më duhet ndihma jote"/ Ndërhyrja horror e

Evertoni dhe Liverpooliu përballën dje në kuadër të javës së pestë në Premier League.

Derbi i Merseyside përfundoi në barazim 2-2, por më shumë se sa dy pikë kampionët e Anglisë do të humbin shërbimet e mbrojtësit Van Dijk për disa javë

Portieri Jordan Pickford bëri një ndërhyrje të tmerrshme ndaj Virgil van Dijk, duke e detyruar atë që të dalë nga fusha para kohe.

Me lëndimin që mori Van Dijk, pritet që Jurgen Klopp mos ta llogarisë të paktën për katër javë.

“Largohu, nuk më duhet ndihma jote”, i tha mbrojtësi portierit anglez kur iu afrua ta ndihmonte të ngrihej.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore