Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Ik q***, bir k****"/ Pique dhe Griezmann sherr në fushë: Po vrapojmë si të çmendur ndërsa ti... (VIDEO)

"Ik q***, bir k****"/ Pique dhe Griezmann sherr në fushë: Po

Gerard Pique dhe Antoine Griezmann patën një grindje të ashpër në fushë gjatë humbjes së Barcelonës në Ligën e Kampionëve 4-1 ndaj Paris Saint-Germain.

Rezultati ishte 1-1 kur mbrojtësi i Barças filloi të bërtasë ndaj Griezmann në spanjisht, i dëgjuar qartë nga mikrofonat në fushë në Camp Nou në fund të pjesës së parë.

"Le të kemi një zotërim të gjatë të topin, dreqin. Çfarë dreqin po bëni. Një zotërim i gjatë dreqin," bërtiti Pique te shokët e tij të skuadrës, sipas përkthimit të Marca.

Griezmann u përgjigj: "Qetësohu, Geri, ndalo së bërtituri". Së cilës Pique iu përgjigj: "Vafsh në djall Grizzi".

Griezmann: "Ik q****".

Pique: "Jo, ik q*** ti bir k****. Po vuajmë dhe s'po bëjmë asgjë". Griezmann: "Mos bërtit".

Në këtë pikë, shoku ndërkombëtar francez i Griezmann, Clement Lenglet u përpoq të veprojë si paqebërës midis palëve, por nuk e zbuti argumentin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore