Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale nëse...(FOTO)

Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale

Wanda Nara ka treguar se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, Mauro Icardi refuzon të kryejë marrëdhënie me të nëse skuadra e tij humbet.

Futbollisti kaloi sezonin e kaluar në huazim në kryeqytetin francez përpara se të bëntë kalimin e tij të bujshëm nga Interi në Paris Saint-Germain. Blerja kushtoi  rreth 54 milion.

Ish-kapiteni i Interit bëri 34 paraqitje në të gjitha garat dhe shënoi 20 herë dhe regjistroi katër asistime ndërsa PSG përfundoi duke fituar tri trofe brenda Francës.

Antonio Conte, në një deklaratë të dhënë  është shprehur se futbollistët duhet të jenë në forme prandaj duhet të përpiqen të harxhojnë sa më pak energji gjatë seksit.

Kur bukuroshja argjentinase , Wanda u pyet për pretendimet e ish-trajneri të Juventusit, ajo tha se Mauro është profesionist dhe nuk kryen marrëdhënie seksuale para një ndeshje.  

Unë nuk di çfarë të them. Ai duhet ta provojë para një ndeshje, por Mauro është shumë profesionist dhe nuk bën asgjë para një ndeshje. Ai e bën atë vetëm  nëse ndeshja shkon mirë. Nëse nuk shkon mirë, ai as nuk dëshiron të më shikojë”– ka thënë modelja dhe prezantuesja televizive për revistën italiane ‘Repubblica delle Donne’

Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksualeIcardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale Icardi ultimatum Wanda Nara-s: S’ka marrëdhënie seksuale

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore