Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ibrahimovic pranon të luajë me pagë “simbolike”

Ibrahimovic pranon të luajë me pagë “simbolike”

Zlatan Ibrahimovic pritet të rinovojë me kuqezinjtë të paktën edhe për një sezon, ndërsa paga e tij do të ulet ndjeshëm.

Kjo lëvizje e futbollistit të njohur vjen pasi u shpall kampion në Itali.

Ndërkohë që sipas mediave italiane, palët do të takohen javën e ardhshme, ndërsa është caktuar edhe strategjia për pagën e re. Ibra do të përfitojë një pagë “simbolike” te Milani, ndërsa do të ketë edhe bonuse të tjera në bazë të performancës së tij.

Bëhet me dije se sulmuesi suedez përfitoi 7 milionë euro sezonin që lamë pas, ndërsa në edicionin e ri paga e tij do të varet nga paraqitjet që shtatlarti do të zhvillojë me Milanin, si dhe golat që do të shënojë me fanellën kuqezi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore