Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ibrahimovic në Sanremo, zbulohet pagesa që do përfitojë lojtari nga spektakli i famshëm

Ibrahimovic në Sanremo, zbulohet pagesa që do përfitojë

Zlatan Ibrahimoviç vijon të jetë jashtë fushave të lojës për shkak të një dëmtimi në muajin dhjetor të vitit që sapo lamë pas. Megjithatë, Ibra ka zgjedhur të jetë aktiv larg fushës së blertë dhe prej disa ditësh është zyrtar lajmi për pjesëmarrjen e tij në festivalin e "Sanremos". Pas firmosjes së akordit me producentët e spektaklit madhështor, kanë dalë edhe thashethemet e para lidhur me shpërblimin që do të marrë Zlatan Ibrahimoviç, i cili duhet të jetë afro 50 mijë euro në mbrëmje.

Gjatë periudhës që do të zhvillohet programi më i famshëm në Itali, do të jetë në program edhe ndeshja me Milanit dhe Udinezes në kampionat (data 3 mars, ndërsa festivali do të zhvillohet mes datave 2 dhe 6 mars). Por, për të larguar çdo dyshim, ka ndërhyrë vetë klubi i Milanit, nëpërmjet një komunikate zyrtare duke shpjeguar se suedezi i ka marrë lejë klubit për pjesëmarrjen në festival.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore