Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

I vodhi medaljen e titullit Piolit, hajduti falenderon trajnerin e Milanit në Instagram (VIDEO)

I vodhi medaljen e titullit Piolit, hajduti falenderon trajnerin e Milanit

Trajneri Pioli mbeti pa medalje kampioni mbrëmë, pasi ajo që kishte, iu vodh nga një tifoz.Personi që bëri diçka të tillë nuk rezistoi dot dhe zgjodhi të bëjë një postim në rrjetet sociale, ku shkruan: “Faleminderit Pioli”. Video ka bërë bujë, me shpërndarjet që kanë qenë të shumta.

 

Tashmë do të nisin kërkimet për gjetjen e tifozit hajdut. Kujtojmë që Liga Italiane qetësoi trajnerin Pioli, duke i zëvendësuar medaljen e humbur me një tjetër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore