Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

I "maskuar" mes tifozëve të Real Madrid/ Ja si e pa Dani Alves "El Clasico"-n

I "maskuar" mes tifozëve të Real Madrid/ Ja si e pa Dani

El Clasico dhuroi emocione gjatë pasdites së djeshme, teksa Real Madrid mposhti 3-1 Barcelonën në “Santiago Bernabeu”.

Djemtë e Carlo Ancelottit zhvilluan një 90 minutësh perfekt ku autorët e golave ishin Karim Benzema,Federico Valverde dhe Rodrygo. Në stadium ishte prezent edhe ish-lojtari i Barcelonës, Dani Alves.

Pavarësisht se kishte mundësi të shkonte në tribunën “VIP”, Alves vendosi të ishte në sektorin e tifozëve të Real Madrid. Normalisht, ai shkoi në atë sektor “i maksuar” me një kapele dhe pak para fillimit ai u kap nga kamerat duke thënë: “Visca el Barca”.

“Isha i rrethuar keq, por durova si kampion”, – shkroi Dani Alves, duke e shoqëruar komentin e tij me një “emoji” qeshjeje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daniel Alves (@danialves)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore