Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

I grabitën shtëpinë, Frank Ribery qetëson tifozët e Fiorentinës pas deklaratave për largim

I grabitën shtëpinë, Frank Ribery qetëson tifozët e

Lojtari francez Frank Ribery përjetoi një episod të shëmtuar në Firence pasi i grabitën shtëpinë. Ai frikësoi tifozët e Fiorentinës duke thënë se do të largohej nga qyteti.

Por ai e ka mbyllur kështu çështjen dhe frikën e mundësisë për t’u larguar pas një super ndeshje ndaj Cagliari-t

Sulmuesi i Fiorentinës ka falënderuar ditën e sotme mikun e tij Sebastien Frey për mbështetjen që i ka dhënë ditët e fundit.  Ish-gardiani i Fiorentinës deklaroi se francezi është një hero për qytetin dhe nuk mund ta konsiderojnë si tradhtar.

“Vëllai im të falënderoj shumë. Ti më njeh mua, më njeh se nga vij dhe e di shumë mirë se nuk jam nga ata që kundërpërgjigjem. Unë bëj atë që them. Mendoj se tifozët janë me mua dhe më duan në ekip. Pjesa tjetër nuk më intereson shumë. Unë kam ardhur këtu për Fiorentinën e vërtetë. Viola përgjithmonë”, mbyll Ribery.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore