Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

I ftohti "ngrin" Spanjën, futbollistët bëjnë nxehmjen e pazakontë (VIDEO)

I ftohti "ngrin" Spanjën, futbollistët bëjnë

Spanja është prekur ditët e fundit nga temperatura mjaft të ulëta dhe një nga qqytetet që po e vuan më shumë është Madridi. Futbollistët po e vuajnë shumë këtë të ftohtë dhe kjo u duk qartazi në ndeshjen Atletico Madrid-Sevilla, ku temperaturat shënuan në -10 gradë. Por për t’i hequr vuajtjen futbollistëve të saj që kanë qëndruar në stol përgjatë ndeshjes me Seviljen ka menduar stafi i Atletico Madrid.

Me një nxehmje tërësisht të pazakontë dhe që nuk e kemi parë më herët, zëvendësuesit e ekipit të Simeones qëndronin në tribunë duke i ngrohur muskujt në bicikletë. Gjithashtu pranë tyre ishte edhe një ngrohëse në mënyrë që lojtarët ta përballonin sa më lehtë acarin. Pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore