Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

I bëjnë dhuratën superluksoze/ Granit dhe Taulant Xhaka surprizojnë babain për ditëlindje

I bëjnë dhuratën superluksoze/ Granit dhe Taulant Xhaka

Dy vëllezërit futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë të shtrenjtë.

Ata i dhuruan të atit një makinë luksoze të modelit të fundit tip “Mercedes-Benz”.

Taulant Xhaka ndau me ndjekësit foton në Instagram ku babai i tij shihet brenda automjetit të shtrenjtë duke e testuar.

“Dhurata nga unë dhe Graniti për babain më të mirë në botë”– shkroi futbollistit, kahas imazhit.

Dy vëllezërit kanë treguar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe ndajnë shpeshherë foto e video teksa kalojnë kohën bashkë.

I bëjnë dhuratën superluksoze/ Granit dhe Taulant Xhaka

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore