Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Humbja ndaj Realit/ Laporta i shkon lojtarëve të Barcelonës tek dhoma e zhveshjes dhe...

Humbja ndaj Realit/ Laporta i shkon lojtarëve të Barcelonës tek

Barcelona u mposht dje nga Real Madridi në kuadër të gjysmëfinales se Superkupës së Spanjës me rezultati e ngushtë 3-2, pas 120 minutave lojë.

Përkundër rezultatit, ekipi i drejtuar nga Xavi bëri një performancë të mirë duke mos u dorëzuar në asnjë moment.

Një humbje që la një shije të mirë për drejtuesit e klubit, që shpresojnë se kjo skuadër tanimë po merr formë dhe po lufton në çdo ndeshje.

Pas përfundimit të ndeshjes, në dhomat e zhveshjes së Barcelona ka zbritur presidenti i Laporta ku mbajti një fjalim motivues.

“Faleminderit, sot katalanasit janë krenarë për ekipin e tyre, kjo është rruga dhe jam i sigurt se do ta arrijmë”, tha ndër të tjera Laporta. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore