Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë, këngëtarja dhe futbollisti nxjerrin në shitje shtëpinë (FOTO)

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Ylli i grupit “Little Mix”, Leigh-Anne Pinnock ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj për 4.95 milionë paund, pasi humbi betejën për të ndërtuar një pishinë.

Këngëtarja 29-vjeçare dhe i fejuari i saj futbollist, Andre Gray, donin të ndërtonin një kompleks argëtimi nëntokësor me një pishinë, palestër, sauna dhe xhakuzi.

Por këshilltarët lokalë duket se kanë fundosur projektin e tyre ambicioz. Për këtë arsye, çifti i gamshëm e ka nxjerrë në treg shtëpinë luksoze me gjashtë dhoma gjumi.

Ata kishin vetëm 3 vite që jetonin aty dhe kishin paguar për shtëpinë super luksoze, 4.575 milionë paundë. Shtëpia është shumë e madhe dhe ka 6 tualete, 5 dhoma pritjeje, një suitë “wellness” dhe dhomë me avull. Gjithashtu ka dy hektarë kopshte dhe ambiente. 

 

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Humbën betejën për të ndërtuar një pishinë,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore