Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Humb përballjen me Shqipërinë/ Vazhdon drama tek Liverpool, dëmtohet kapiteni Henderson,

Humb përballjen me Shqipërinë/ Vazhdon drama tek Liverpool,

Liverpool po kalon një moment të vështirë, fortesa “Anfield” ka rënë, gjashtë ndeshja pa fitore në fushën e tyre dhe katër humbje radhazi, teksa Jurgen Klopp ka humbur edhe shërbimet e kapitenit Jordan Henderson.

Klubi nga Merseyside e ka konfirmuar se kapiteni i “The Reds” nuk do të mund të rikthehet deri në muajin prill. Krerët e klubit nuk kanë përcaktuar një datë të përafërt në lidhje me rikthimin e tij, por BBC Sport shkruan se Jordan Henderson mund të qëndrojë jashtë fushave të lojës për një periudhë nga 8 deri në 10 javë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Mesfushori iu nënshtrua një ndërhyrjeje dhe do të mungojë për ndeshjet kualifikuese të Anglisë kundër San Marinos, Shqipërisë dhe Polonisë në muajin mars.Ai do t’u bashkohet në këtë mënyrë emrave të tillë si Virgil van Dijk, Joel Matip, Joe Gomez dhe Fabinho që po vuajnë nga dëmtimet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore