Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Hidhet shorti/ Faza finale e Ligës së Kombeve rezervon “derbi” të flaktë, ja përballjet

Hidhet shorti/ Faza finale e Ligës së Kombeve rezervon

Është hedhur sot shorti i fazës finale të Ligës së Kombeve. Shorti ka rezervuar përballjet interesante, ku Italia do të ndeshet me Spanjën, ndërsa Belgjika do të përballet me Francën.

Ndeshjet gjysmëfinale të Nations League do të zhvillohen më 6 (Itali-Spanjë) dhe 7 tetor (Belgjikë-Francë) të vitit 2021. Finalet për vendin e parë dhe të tretë do të zhvillohen më 10 tetor. Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka vendosur që finalet e këtij kompeticioni të luhen në Juventus Stadium dhe “San Siro” të Milanos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore