Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Guardiola "paralajmëron" Pochettino-n: Kujdes me Messi-n, ai nuk duhet zëvendësuar kurrë

Guardiola "paralajmëron" Pochettino-n: Kujdes me Messi-n, ai nuk

Për zëvendësimin e Lionel Messit nga Mauricio Pochettino në ndeshjen e shkuar të kampionatit përballë Lyon është pyetur edhe ish-trajneri i argjentinasit Pep Guardiola.

“Ju duhet të dëgjoni me shumë kujdes atë që ai ka për të thënë dhe mos harroni se ai kurrë nuk duhet të zëvendësohet.

Ju nuk duhet të harroni se ai nuk duhet të dalë nga fusha pa marrë duartrokitjet e tifozëve,” përfundon Guardiola rreth kësaj çështjeje.

Messi u tregua nervoz dhe nuk i dha as dorën trajnerit të tij argjentinas pasi ai e zëvendësoi 20 minuta para përfundimit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore