Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shorti i Champions League/ Sërish përballje Messi-Ronaldo, ja grupet e "ferrit"

Shorti i Champions League/ Sërish përballje Messi-Ronaldo, ja grupet e

Shorti i grupeve të Champions League, i hedhur në Gjenevë, ka vendosur në të njëjtin grup Barcelonën dhe Juventusin, duke rikthyer përballjen mes Messit dhe Ronaldos, të cilët do të kenë kundërshtarë në të njëjtin grup edhe Myrto Uzuni me Ferencvaros.

Bayern është në një grup me Atletico Madrid. Ndërkohë, një përballje e madhe pritet edhe mes Realit të Madridit dhe Interit, të cilët janë vendosur në një grup së bashku me Shakhtar Donetsk.

Ndeshjet e para të grupeve të këtij sezoni në Champions League do të luhen më 20 tetor.

Grupi A

1-Bayern Munchen

2-Atletico Madrid

3-Salzburg

4-Lokomotiv Moskva

Grupi B

1-Real Madrid

2-Shakhtar Donetsk

3-Inter

4-Monchengladbach

Grupi C

1-Porto

2-Manchester City

3-Olympiacos

4-Marseille

Grupi D

1-Liverpool

2-Ajax

3-Atalanta

4-Midtjylland

Grupi E

1-Sevilla

2-Chelsea

3-Krasnodar

4-Rennes

Grupi F

1-Zenit

2-Dortmund

3-Lazio

4-Club Brugge

Grupi G

1-Juventus

2-Barcelona

3-Dynamo Kyiv

4-Ferencvaros

Grupi H

1-PSG

2-Manchester United

3-Leipzig

4-Basaksehir

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore