Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Griezmann bëhët baba për herë të tretë/ E pabesueshme rastësia me dy fëmijët e tjerë

Griezmann bëhët baba për herë të tretë/ E

Është një festë e trefishtë në shtëpinë Griezmann: sulmuesi i Barcelonës njoftoi në rrjetet sociale lindjen e vajzës së tij të tretë, Alba, e cila për rastësi të pabesueshme erdhi në jetë në të njëjtën ditë me Mia Griezmann lindur më 8 prill 2016 dhe Amaro Griezmann më datë 8 prill 2019.

Bashkëshortja e lojtarit Erika Choporena nuk do ta ketë problem ta festojë çdo ditëlindje, sepse ata do të jenë në gjendje ta bëjnë këtë çdo 8 prill dhe t’i kombinojnë festat e tre fëmijëve të tyre në një.

Ne nuk e dimë sa raste të ngjashme me këtë do të ketë në botë, por ka të ngjarë që të jetë një nga të paktit që ekzistojnë. Është thënë që rastësitë nuk ekzistojnë, por në këtë rast po përballemi me përjashtimin nga rregulli…

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore