Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Granit Xhaka shkëlqen me gol dhe asist te Arsenali

Granit Xhaka shkëlqen me gol dhe asist te Arsenali

Xhaka e ka nisur në mënyrë perfekte ndeshjen e parë të sezonit para tifozëve të Arsenalit.

Mesfushori me origjinë shqiptare ka shënuar në minutën e 55-të për epërsinë e Arsenalit 3-1.

Ky gol i Xhakës erdhi nga afërsia, pas asistimit të brazilianit Jesus.

Përvec golit, Xhaka ka dhuruar edhe një asist në këtë ndeshje, pikërisht për brazilianin Jesus.

“Topcinjtë” priten të jenë shumë konkurrues këtë sezon, pasi kanë bërë një merkato shumë të mirë dhe kanë ekip cilësor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore