Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Gomar”, Messi ofendon rëndë legjendën e Liverpool. Carragher e kishte kritikuar argjentinasin

“Gomar”, Messi ofendon rëndë legjendën e Liverpool.

Jamie Carragher ka treguar së fundmi një episod interesant, por të shëmtuar për të duke qenë se ka marrë një ofendim nga vetë Lionel Messi në profilin e tij në Instagram. Ish-futbollisti i Liverpool shprehet se e ka kritikuar argjentinasin për kalimin e tij te PSG duke shprehur bindjen se “pleshti” nuk do të shkëlqente në Francë.

Mirëpo, të gjitha këto fjalë i kanë lënë shije të hidhur Messit, i cili i ka shkruar në Instagram Carragher duke e ofenduar me fjalën “gomar”.

“Mora një mesazh në Instagram dhe pashë që ishte vetë Lionel Messi. Unë nuk mund të tregoj të gjithë mesazhet që shkëmbeva me Messin, por ai më quajti një “gomar”, u shpreh Carragher, i cili ka pasur rezerva për argjentinasin në këtë sezon ndërsa nuk ka qenë aspak dakord edhe me faktin që ai triumfoi për herë të shtatë në Topin e Artë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore