Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Goli i Pogba çon Manchester United në krye të Premier League

Goli i Pogba çon Manchester United në krye të Premier League

Manchester United ka marrë kryesimin e Premier League dhe tashmë është pretendenti kryesor për titullin.

Në transfertën e vështirë të Burnley, Pogba i dha fitoren ‘Djajve’ me golin në minutën e 71′. Të besuarit e Solskjaer tashmë e shohin veten 3 pikë sipër Liverpool të vendit të dytë.

Kjo ishte një fitore e rëndësishme, pasi United pritet që ndeshjen e radhës ta ketë pikërisht me Liverpool, rivalët historik.

Manchester United është ekipi me më shumë trofe të Premier League, plot 20, por për herë të fundit e ka shijuar para 8 viteve, në sezonin 2012-2013 me Sir Alex Ferguson në krye.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore