Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Goleadë dhe vendi i parë / Napoli fiton me poker, shënon edhe Rrahmani

Goleadë dhe vendi i parë / Napoli fiton me poker, shënon edhe

Napoli është e vetmja skuadër me pikë të plotë në katër javët e para të Serisë A. Skuadra e drejtuar nga Spalleti fitoi thellë 0-4 në sfidën ndaj Udinezes në transfertë.

Rezultatin e zhbllokoi Osimhen në minutën e 24, ndërsa goli i dytë u shënua nga kapiteni i Kosovës, mbrojtësi Amir Rrahmani, që në këtë ndeshje luajti që nga minuta e parë.

Në pjesën e dytë, Koulibaly dhe Lozano vulosën fitoren 4-0.

Me këtë trepikësh, Napoli ngjitet e vetme në krye të tabelës së klasifikimit me 12 pikë, ndërsa Interi dhe Milani ndjekin me nga 10 pikë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore