Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Gol të tillë nuk e kishit parë prej kohësh, shikoni super goditjen në Europa League (VIDEO)

Gol të tillë nuk e kishit parë prej kohësh, shikoni super

Ka disa gola që thjesht meritojnë audience të madhe. Sigurisht më shumë se 3,750 tifozë lejuan hyrjen në Stade Maurice Dufrasne dje në mbrëmje

Goli i fundit i Kemar Roofe ka mrekulluar futbolldashësit gjatë një fillimin perfekt në Grupin D për ekipin e Steven Gerrard.

Në minutën e 74 teksa Rangers përballeshin me Standarte Liege, Roofe mori topin nga gjysmë fusha e ekipit të tij, dhe e goditi atë drejt portës.

Nga ajo largësi nuk ishte habi që topi të dilte jashtë, por të gjithë u shtangën nga ajo supër goditje që dërgoi topin në rrjetë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore