Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Goditi me shishe lojtarin kundërshtar, huligani qëllohet me shpulla nga tifozët e tij (FOTO)

Goditi me shishe lojtarin kundërshtar, huligani qëllohet me shpulla

Huligani i Lionit që hodhi një shishe uji mbi kokën e Dimitri Payet u godit nga një tifoz i tij pas kaosit që shkaktoi ndërprerjen e ndeshjes me Marsejën.

Ish-mesfushori i West Ham United u godit nga një objekt i hedhur nga turma teksa shkoi për të goditur topi nga këndi në minutën e katërt të ndeshjes në stadiumin Groupama.

Pas një pauze në lojë, gjyqtari Ruddy Buquet braktisi ndeshjen pasi i ktheu të gjithë 22 lojtarët në dhomat e tyre të zhveshjes.

Një incident i ngjashëm ndodhi në përplasjen e Marsejës me Nice në tetor, ku ndeshja u riluajt me dyer të mbyllura në një vend neutral.

Pamjet e turmës pas incidentit tregojnë tifozin që dyshohet se hodhi shishen duke debatuar me një mbështetës të Lionit.

Tifozi me të cilin po debatonte, më pas shihet duke goditur me shuplakë huliganin ndërsa ai përpiqet ta mbajë dhe biseda e tyre nxehet.

Goditi me shishe lojtarin kundërshtar, huligani qëllohet me shpulla

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore