Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Goditi arbitrin me top/ Djokovic shpërthen sërish në nerva gjatë lojës, shikoni ç'bëri këtë herë (VIDEO)

Goditi arbitrin me top/ Djokovic shpërthen sërish në nerva

Novak Djokovic tashmë siguroi se ai nuk mund të premtonte ose të garantonte se ai nuk do të bënte diçka të ngjashme me atë që ndodhi në US Open, kur ai u skualifikua pasi topi që ai hodhi goditi gjyqtarin.

“Nuk mund të premtoj se kurrë nuk do të bëj diçka të ngjashme në jetën time. Mund të më kishte ndodhur më parë ose mund të kishte ndodhur me lojtarë të tjerë. Është një mësim i shkëlqyeshëm. Unë kam reflektuar mbi të, e kam diskutuar me ekipin tim dhe shpresoj të mos përsëritet, por gjithçka është e mundur në këtë jetë. Edhe pse do të përpiqem të përmirësohem ”, tha ai në daljen e tij të parë publike pas Nju Jorkut, në Romë.

Por ndodhi sërish. Ai shpërtheu nga nervat përsëri në ndeshjen e tij kundër gjermanit Dominik Koepfer, 26 vjeç, i 97-ti në renditjen botërore duke thyer raketën e tij në tokë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore