Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Gjithçka drejt finalizimit/ Juventus gati të bëjë blerjen e madhe të Serie A për 75 milionë euro

Gjithçka drejt finalizimit/ Juventus gati të bëjë blerjen

Ka qenë padyshim fenomeni i këtij viti me golat e tij të shumtë. Ka tërhequr vëmendjen jo vetëm të klubeve italiane por në të gjithë Europën.

Por mesa duket shërbimet e Dusan Vlahovic do t'i gëzojë Juventus. 

Ai mund të largohet nga Fiorentina me një shifër përfundimtare, 75 milion euro.

Ekpserti i merkatos Fabrizio Romano raporton se klubi “vjollcë” e ka pranuar ofertën dhe palët janë gati për të hedhur firmën.

Gjithashtu në këto momente Juventusi po punon për kushtet personale me sulmuesin serb.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore