Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Gjeti gruan në shtrat me një tjetër, futbollisti i njohur bie në depresion dhe mendon tërheqjen nga futbolli

Gjeti gruan në shtrat me një tjetër, futbollisti i njohur bie

Sipas shtypit italian ylli i Atalantës, Josip Ilicic, ka rënë në depresion të thellë dhe për këtë shkak ka braktisur stërvitjen me zikaltrit e Serie A, duke rrezikuar të mos jetë as në çerekfinale të Ligës së Kampionëve kundër PSG.

Futbollisti u përball me një befasi të hidhur, kur shkoi në shtëpi, në Slloveni, me synimin për t’i bërë një surprizë gruas, pa e lajmëruar për vizitën.

Flitet se e gjeti gruan në shtrat me një burrë tjetër, ndaj po konsideron tërheqjen nga futbolli për shkak të depresionit ku ka hyrë.

Kur pritej kontributi i tij vendimtar në fushën e blertë, ka ardhur njoftimi, që u konfirmua edhe nga trajneri Gasperini: “Nuk do të luaj ndaj PSG për disa arsye familjare. Ne jemi shumë afër tij në këto momente të vështira”.

Nëse raportet mediatike janë të vërteta, Ilicic nuk e meritonte këtë fat. Sepse po flitet për nënën e fëmijëve të tij.

Gjeti gruan në shtrat me një tjetër, futbollisti i njohur bie

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore