Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Gafa e papritur/ Holanda ngatërron flamurin, pozon me atë të Francës

Gafa e papritur/ Holanda ngatërron flamurin, pozon me atë të

Pas stërvitjes së fundit në Dubai, Holanda ka përfunduar seancat e saj dhe më pas janë mbledhur të gjithë në fushë për të pozuar bashkë me disa tifozë të tyre.

Kombëtares së tulipanëve i ka ndodhur një diçka e papritur, pasi u janë dhënë dy flamuj për t’u mbajtur në duar, por njëri prej tyre ishte i Francës.

Lojtarët e kanë marrë me sportivitet këtë gjë, duke qeshur dhe duke shkaktuar humor, por ndërkohë pamjet u bënë virale kudo.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore