Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futi në telashe futbollistin e njohur, adoleshentja: U largua i kënaqur nga dhoma ime (FOTO)

Futi në telashe futbollistin e njohur, adoleshentja: U largua i

Një adoleshente islandeze ka zbuluar se si kaloi një natë pasioni me futbollistin e Anglisë, Phil Foden, në hotelin e ekipit, përpara se rojet e sigurisë të futeshin në dhomë në orën 6 të mëngjesit në kërkim të lojtarit.

Në një intervistë ekskluzive për MailOnline, Lara Clausen, tha se ajo fjeti me mesfushorin e Manchester City-t vetëm disa orë përpara debutimit të tij për Anglinë në ndeshjen përballe Islandës, pa e ditur që ai kishte një të dashur dhe një djalë.

Rrëfimi erdhi pas shqetësimeve se lojtarët po thyenin rregullat anti-Covid, sidomos pas kërkesave të ministrit të shëndetësisë, Lord Bethell, që kërkoi të mos kryeshin marrëdhënie seksuale me persona të panjohur.

“Nuk e dija që ai kishte një të dashur dhe një fëmijë, megjithatë u largua i lumtur nga dhoma ime e gjumit,” tha 17-vjeçarja.

Futi në telashe futbollistin e njohur, adoleshentja: U largua i

Futi në telashe futbollistin e njohur, adoleshentja: U largua i

Futi në telashe futbollistin e njohur, adoleshentja: U largua i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore