Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futbollisti shqiptar arrin marrëveshje me ekipin e Romës

Futbollisti shqiptar arrin marrëveshje me ekipin e Romës

Një lajm i mirë për futbollistin shqiptar Marash Kumbulla, emri i të cilit po lidhet ngushtë me ekipin e Romës këtë merkato verore.

Sipas “Sky Sport Italia”, skuadra nga kryeqyteti italian është gati të heqë dorë nga bisedimet me Manchester United për Chris Smalling, pasi është pranë arritjes së marrëveshjes me mbrojtësin e Hellas Verona, Marash Kumbulla.

Marrëveshja me Veronan është arritur shpejt dhe shqiptari do të huazohet te Roma me obligim të blerjes për 30 milionë euro.

Për Kumbullën interesim kanë shprehur edhe skuadra si Interi, Lazio dhe Napoli.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore