Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futbolli shqiptar në zi/ Covid-19 i merr jetën portierit të njohur (Foto)

Futbolli shqiptar në zi/ Covid-19 i merr jetën portierit të

Sport- Ditën e sotme ka humbur betejën me Covid-19, ish-portieri i ekipit të Apollonisë, Arben Sinani, i cili njihej ndryshe si “Kace”.

Vdekja e parakohshme i Sinanit në moshën 50 vjeçare është një humbje e madhe jo vetëm për të afërmit e tij, por për sportin të përgjithësi dhe atë firek në veçanti.

“Kace” ka qenë një portierit më të mirë në Shqipëri në vitet 1998, kur Apollonia u shpall edhe kampione e Kupës së Shqipërisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore