Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futbolli gjerman në zi/ Ndërron jetë sulmuesi legjendar, ish kapiten i kombëtares

Futbolli gjerman në zi/ Ndërron jetë sulmuesi legjendar, ish

Një nga lojtarët më të mëdhenj të futbollit gjerman, Uve Zeler ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 85-vjeçare.

Lajmin për vdekjen e ish-kapitenit të kombëtares gjermane e dha ekipi i Hamburgut, ku ai kaloi pjesën më të madhe të karrierës. Ai ishte pjesë e kombëtares gjermane së bashku me të tjerë emra të mëdhenj si Gert Myler, Sep Maier dhe Franc Bekenbauer. Një postim për të e ka bërë dhe Bayern, duke i shprehur ngushëllimet familjes së Zeler.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore