Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shkarkimi i Flamur Nokës, ja më kë e zëvendëson PD në komisionin e Sigurisë

Shkarkimi i Flamur Nokës, ja më kë e zëvendëson PD

Partia Demokratike nuk ka humbur kohë dhe ka zëvendësuar menjëherë Flamur Nokën si nënkryetar i komisionit parlamentar të Sigurisë.

Në nisjën e seancës mësohet propozimi i PD-së për të caktuar në këtë deputetin e PD-së për qarkun e Durrësit, Ferdinand Xhaferraj në postin e nënkryetarit të komisionit të Sigurisë.

Vendimi i zëvendësimit u mor pasi kryedemokrati Lulzim Basha njoftoi shkarkimin e Nokës si numri dy i komisionit të Sigurisë, duke e paralajmëruar edhe për përjashtim nga grupi i PD-së.

Noka është një nga mbështetësit kryesorë të Sali Berishës, i cili ka debatuar jo pak në mbledhjet e grupit parlamentar të demokratëve duke kërkuar mbajtjen e Kuvendit të PD-së.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore