Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Frikëson Messi para ndeshjes, iu desh t’i masnin temperaturën tre herë

Frikëson Messi para ndeshjes, iu desh t’i masnin temperaturën

Në kohën që jetojmë, asnjë nuk është i sigurtë nga virusi që ka pushtuar botën Covid-19.

Sëmundja nuk kursen as të famshmit e as të pasurit, duke prekur edhe futbollistë të shumtë.

Mbrëmjen e djeshme Leo Messi ka frikësuar disi fansat e tij, pas një video që qarkullon në mediat spanjolle ku para ndeshjes me Villareal iu desh t’ia masnin temperaturën 3 herë pasi diçka nuk shkonte.

Megjithatë në fund gjithçka i është kthyer normalitetit dhe ylli argjentinas është lënë të kalojë.

Sapo zbarkoi në fushë Messi bëri më të mirën e tij duke dhuruar dy asist në fitoren 4-1 të Barcelonës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore