Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Frikë për Antonio Konten/ Çfarë po ndodh? Trajneri operohet me urgjencë në Torino

Frikë për Antonio Konten/ Çfarë po ndodh? Trajneri

Antonio Konte do t'i nështrohet një operacioni  për probleme shëndetësore.

Ky ka qenë lajmërimi i papritur i klubit të Totenhem, i cili bëri të ditur se trajneri italian kishte kaluar probleme shëndetësore në ditët e fundit.

“Antoni Konte ka vuajtur kohët e fundit dhimbje të forta abdominale. Në vijimin e një diagnostikimi, do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale në fshikëzën e tëmthit dhe do të kthehet pas periudhës së nevojshme të riaftësimit’, ishte njoftimi i Totenhemit rreth situatës së trajnerit italian.

Konte kishte udhëtuar drejt Italisë për të takuar familjen e tij pas fitores së skuadrës në Kupën FA, por kjo situatë e papritur e ka detyruar të ndryshojë planet dhe të mos kthehet në Angli. Ndërhyrja kirurgjikale do të kryhet në Torino, ndërsa ai pritet të mungojë në ndeshjet e ardhshëm të Totenhem.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore