Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Francesco Totti thyen heshtjen dhe tregon si e mposhti virusin: Nuk ishte shëtitje në park

Francesco Totti thyen heshtjen dhe tregon si e mposhti virusin: Nuk ishte

Francesco Totti, ish-kapiteni i Romës ka vendosur të thyejë heshtjen në lidhje me Covid-19, sapo u shërua nga virusi.

Sipas faqes së fanityfair.it, Totti tha se ”siç e keni dëgjuar, nuk kam qenë mirë gjatë këtyre javëve të fundit. Tani jam shëruar dhe mund t’ju them me lehtësi se kisha Covid-19 dhe nuk ishte shëtitje në park”.

Totti, pozitiviteti i të cilit u zbulua në fillim të nëntorit, tha se ai duhej të merrej me “një ethe që nuk ulej, ngopje e ulët me oksigjen dhe forca që po e linte”.

“Diagnostikimi ishte një goditje në zemër: pneumoni për shkak të infeksionit Sars Cov 2. Duke pasur parasysh kohën e duhur të diagnozës unë isha në gjendje ta trajtoja veten nga shtëpia, 15 ditë të gjata, por tani që gjithçka ka kaluar unë dua të falënderoj ata që ishin më afër meje”, shkruan Totti.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore