Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

FOTOT/ Ish-futbollisti i famshëm feston ditëlindjen me një femër tjetër, e shoqja e tërbuar: Më dërgo letrat e divorcit, idiot

FOTOT/ Ish-futbollisti i famshëm feston ditëlindjen me një

Ish-futbollisti i famshëm i Interit dhe Brazilit, Adriana, festoi 41-vjetorin e lindjes.

Por në një festë në jaht, ai shfaqet krah një vajze misterioze, emri i së cilës është Rakel Bastos, dhe jo me bashkëshorten e tij.

Menjëherë pas kësaj reagoi bashkëshortja e tij 25-vjeçare, Mikaela Meskita.

Ajo postoi në Instagramin e saj foton që Adriano përqafon Rakelën duke shkruar: 

“Sa bukur! Të uroj të gjithë lumturinë e botës. Adriano, më dërgo letrat për divorcin”.

Më pas ajo shtoi: “Edhe pse larg, unë nuk do e harroj kurrë datën e sotme. Gëzuar ditëlindjen ti… idiot”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore