Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

FOTOLAJM/ Derbi flakadanësh në fushën e “Air Albania”, policia qetëson situatën pas golit të Partizanit

FOTOLAJM/ Derbi flakadanësh në fushën e “Air

Tirana dhe Partizani po përballen në ndeshjen e javës së 33-të të kampionatit shqiptar. Si në çdo derbi, as ky i pasdites nuk ka bërë përjashtim, pasi nuk kanë munguar tymueset dhe fishekzjarret në fushë.

Derbi humbi bukurinë pas golit të shënuar të të kuqve, teksa portieri i Partizanit, Bekim Rexhepi e pësoi nga tymueset dhe fishekzjarret e hedhura në fushë. Policia qetësoi situatën, duke bërë kështu që ndeshja të vazhdonte normalisht

FOTOLAJM/ Derbi flakadanësh në fushën e “Air

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore