Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

FOTO/ Turneu i lamtumirës së sportistit të njohur, aktivisti djeg veten në mes të pistës! Arsyeja do t'ju habisë...

FOTO/ Turneu i lamtumirës së sportistit të njohur, aktivisti djeg

Një ngjarje e pakëndëshme ka ndodhur në “Laver Cup”, turneu i lamtumirës së tenistit Roger Federer.

Incidenti i tmerrshëm ka tronditur të gjithë të pranishmit.

Bëhet me dije nga mediat e huaja se gjatë ndeshjes mes grekut Tsitsipas dhe argjentinasit Schëartzman, një aktivist i ndryshimeve klimatike dogji krahun e tij në pistën e “O2 Arena”, në Londër, gjatë një pushimi.

I riu po protestonte kundër avionëve privatë të përdorur në Britani, i veshur me një bluzë ku shkruhej “Fundi i avionëve privatë të Mbretërisë së Bashkuar”.

Një nga punonjësit e sigurimit shoi zjarrin me xhaketën e tij dhe me ndihmën e dy të tjerëve larguan personin që kishte shkaktuar incidentin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore