Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e veçantë te monumenti i Skënderbeut

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e

Tifozët e klubit të Tiranes janë organizuar në një marshim gjatë kohës që ndeshja ishte drejt përfundimit. Marshimi nga Rruga Fortuzi drejt ministrisë se Drejtësisë-Sheshi Skënderbej dhe përgjatë bulevardit "Dëshmorët e Kombit".

Pavarësisht se policia njoftoi se nuk do të lejoheshin grumbullimet, tifozët bardheblu mezi e kanë pritur një ditë të tillë dhe kanë pushtuar sheshin Skënderbej. Fishekzjarre pa fund pushtuan sheshin.

Sakaq një parullë gjigante është vendosur te monumenti i Skënderbeut.

Deri tani nga ana e policisë nuk ka asnjë të shoqëruar pasi tifogrupi pas marshimit është shpërndarë. Festes i janë bashkuar dhe disa lojtarë të ekipit të Tiranës. Pas thirrjeve të policisë edhe tifozët janë shpërndarë.

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e

Foto/ Tifozët e Tironës pushtojnë sheshin, parulla e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore