Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

FOTO/ Ronaldo 'makineri golash' kundër Zvicrës, e ëma e tij nuk i mban dot lotët

FOTO/ Ronaldo 'makineri golash' kundër Zvicrës, e ëma e

Portugalia është duke fituar me shifrat 3-0 ndaj Zvicrës në 45 minutat e para. 

Kujtojmë se ndeshja është duke u zhvilluar në Lisbonë. Goli i parë do të shënohej nga Carvallo në minutën e 15', ndërsa Ronaldo do të realizonte dy herë në minutat 35' dhe 39'.

Sonte golat e tij kanë emocionuar deri në lot mamanë e tij që ndodhej në tribunë për ta ndjekur në Portugali djalin e saj.

FOTO/ Ronaldo 'makineri golash' kundër Zvicrës, e ëma e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore